top of page
NP Home
zdjęcie nowy Pilczyn.jpg
logo Nowy Pilczyn.png
NP O nas
O nas

Szukasz wyjątkowego miejsca dla organizacji swojego przyjęcia weselnego?

Sala Weselna Nowy Pilczyn to przede wszystkim wyrafinowane wnętrze, wykwintne dania oraz profesjonalna i dyskretna obsługa. To wyjątkowa sala na przyjęcie, w której elegancja i nowoczesność zapewnia gościom komfort i wygodę. Nowożeńców oraz ich gości zapraszamy do świata elegancji i luksusu. 

Wykwintna kuchnia, niebanalne połączenie smaków i form w jakiej są podane, zachwycą niejednego wymagającego gościa. Stawiamy na dobór najlepszych produktów, jakość i własne wyroby. Stworzyliśmy dla Państwa niepowtarzalną ofertę, zawierającą ciekawe menu, oprawę oraz klimat.  Uroczyste przywitanie gości, dbałość o każdy detal uroczystości oraz indywidualne podejście do klienta- to cechy które wyróżniają nas na tle innych Sal. 

 

Ekskluzywny wystrój, kryształowe żyrandole oraz neutralna biało- beżowa kolorystyka sprawiają, że jest ona wprost stworzona do celebrowania uroczystości ślubu. Sala Nowy Pilczyn dzięki neutralnemu wystrojowi, będzie stanowić doskonałe tło dla każdej uroczystości weselnej, niezależnie od motywu przewodniego przyjęcia. 

 

Zapraszamy! 

NP Oferta
Oferta
NP Galeria
Galeria
NP Kontakt
Nowy Pilczyn - Sala Bankietowa

Nowy Pilczyn 4

08-450 Łaskarzew

tel. +48 502 309 507

salebankietowe@gmail.com

Prosimy o kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku

w godzinach 9:00-17:00.

Dziękujemy!

bottom of page